Category Manager - Brno i Praha

Praha-Karlín

Rozšiřujeme řady našich Category Managerů, kteří zodpovídají za udržování a případné zlepšování všech našich kategorií.

Jestli máš byznysové myšlení, orientuješ se v online marketingu a beauty svět tě baví, pak by tahle pozice mohla být právě pro Tebe.

Nejsi z Brna? Nevadí! Můžeš pracovat z celé ČR, do Brna budeš jezdit v průměru na polovinu týdne kvůli týmu, který sedí primárně v Brně.

Co Tě bude na pozici čekat?

  • ZODPOVĚDNOST za svěřené portfolio známých značek kosmetiky parfémů nebo i výživových doplňků, jeho rozvoj, skladbu značek a prodejní výsledky.
  • PLÁNOVÁNÍ prodejní kampaně s dodavateli a salesové aktivity v rámci kategorie, to všechno ve spolupráci s naším marketingovým oddělením.
  • ANALÝZA tvého portfolia a hledání dalších možnosti rozvoje v jednotlivých zemích a pro jednotlivé skupiny zákazníků.
  • VEDENÍ menšího týmu, který má na starosti průběh a realizaci marketingových kampaní.

S kým budeš spolupracovat?

  • Nákup: zajistí pro tebe naskladnění nejlepších produktů v požadovaném množství a včas.
  • Marketing: pomůže ti s propagací produktů využitím různých kanálů (newslettery, PPC, social media atd.).
  • Campaing specialisti: pomůžou ti s každodenními administrativními a operativními úkoly.
  • Key Account Manageři: budete spolu úzce spolupracovat v rámci plnění obchodní strategie.

Co k tomu budeš potřebovat?

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici určitě oceníme, a o to více, jestliže jsou z oblasti beauty/módy.
  • Znáš marketingové nástroje a víš jak se používají.
  • Business myšlení a schopnost analyzovat obchodní data.
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu.
  • Skvělé komunikační a organizační dovednosti (skvěle zvládnutý time management se ti u nás bude hodit).
  • Český i anglický jazyk na komunikativní úrovni jsou nezbytností.

A co ti za to nabízíme?

  • Přátelské, neformální firemní prostředí, ve kterém si všichni tykáme.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost HO.
  • Kvalitní vybavení pro svou práci a tým profesionálů, kteří mají rádi to, co dělají.
  • Super moderní kanceláře s relax zónami, jídelnou, hernou apod.
  • Balíček firemních benefitů.
  • Spousta parádních zaměstnaneckých akcí jako sportovní den, letní grilovačka či vánoční večírek.

Zaujala tě pracovní náplň?

Pak klikni na "Odpovědět" a pošli nám své CV s motivačním dopisem :)

Rychlé shrnutí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, profesní/osobní kouč

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Notino

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pojď se s námi setkat a představit se nám. Pošli CVčko, nebo vlož odkaz s linkedIn kontaktem.