Farmaceutický asistent/ka

Rajhrad

Notino patří k leaderům na trhu v oblasti prodeje parfémů a kosmetiky. Protože spokojený zákazník je pro nás na prvním místě, rádi bychom sortiment našich produktů a služeb zase o něco rozšířili. A právě z toho důvodu hledáme do našeho distribučního centra nového kolegu/ kolegyni, který/á rozšíří tým naší nové lékárny.

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • Postaráš se o příjem léčivých přípravků a následně také o jeho vychystání.
  • Budeš kompletovat léčivé přípravky pro naše klienty do balíčků.
  • Aby byla práce s produkty pro tebe komfortní, čeká tě práce se čtečkou čárových kódů.
  • Dalším tvým úkolem bude inventura naskladněného lékárenského zboží.
  • Budujeme tým, ve kterém skutečně záleží na každém, proto budeš mít prostor podílet se na celkovém nastavení nové lékárny.
  • Tato pozice je spojena s dvousměnným provozem, ranní směna: 8:00-16:15, odpolední směna 11:15-19:30.
  • Maximálně 2x do měsíce tě může čekat nedělní ranní směna.
  • Tvým místem výkonu práce bude distribuční centrum v Rajhradě.

Co od tebe očekáváme?

  • Na tuto pozici je nezbytné vzdělání SOŠ, nebo VOŠ farmaceutického směru.
  • Tato pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Orientaci v oblasti lékárenství a léčiv.
  • Týmového ducha a schopnost táhnout s kolegy vždy za jeden provaz.
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze včetně víkendových směn.

Co ti za to nabízíme?

  • Práce na HPP pro úspěšnou společnost, která nepřetržitě expanduje a nabízí mnoho příležitostí.
  • Můžeš být u zrodu velmi důležitého projektu, který může přijít jen jednou za život.
  • Budeš mít příležitost naučit se mnoho přínosného od kolegů z rajhradského distribučního centra, kteří jsou v logistice zběhlí.
  • Motivující systém odměn.
  • Budeš mít přístup k balíčku příjemných benefitů (jako jsou plně hrazené stravenky, Multisport karta, zaměstnanecká sleva na produkty, pravidelné little extras, firemní dopravu zdarma, zdravotní volno, apod.).

Rychlé shrnutí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rajhrad

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Notino

Pozice je vhodná pro absolventy.

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pojď se s námi setkat a představit se nám. Pošli CVčko, nebo vlož odkaz s linkedIn kontaktem.