Category (Brand) Manager - Health

Brno - Londýnské náměstí 881
Praha - Pobřežní 667

Krása vychází zevnitř, a proto se Notino pustilo plnou sílou do rozvoje kategorie Zdraví.

K tomu, aby vše běželo tak jak má, právě hledáme novou posilu na pozici Category (Brand) Manager, která bude napomáhat při rozvoji celé této kategorie pod kterou taky spadají podkategorie jako:

  • Beauty elektrospotřebiče
  • Dermokosmetika
  • Matka a dítě
  • Muži
  • Online lékárna
  • Zdravá výživa
  • Zubní péče

Záběr je opravdu široký a fakt, že působíme jako e-shop v 27 zemích, může být opravdu výzva. Jako Category (Brand) Manager u nás budeš navrhovat strategie, jak zvýšit prodeje daných podkategorií, a to prostřednictvím využití těch správných marketingových kanálů.

Lidi, kteří zastávají pozici Category (Brand) Managera jsou často opisování jako "Idea – Makers", kteří za pomoci svého týmu, Key Account manažerů a marketingu, přinášejí své nápady k životu.

Tahle pozice má sídlo v Brně, ale jsme otevřeni určitým formám hybridního docházení.

Pokud ti tahle kategorie není cizí, nemáš problém s občasným zastavením se u nás v Brně, náplň práce ti zní zajímavě a tahle výzva je přesně to co hledáš. Neváhej a přihlas se!

S čím vším se budeš potýkat?

  • Budeš přicházet s nápady, jak nejlépe odpromovat svoje podkategorie, tak, aby se zvedli jich prodeje.
  • Tyhle nápady pak protavíš do tradeplánů a promoakcí, které zadáš k exekuci svému týmu Campaign Specialistů.
  • S tím neodkladně souvisí i péče o tento dvojčlenný tým.
  • Dále budeš neustále sledovat a vyhodnocovat úspěšnost daných kampaní a v případě neúspěchu, dokážeš rychle přijít s novým řešením.
  • Také se budeš spolupodílet na výběru sortimentu a atraktivních značek k zalistování.

S kým budeš spolupracovat?

  • Key Account Managers ti pomůžou s plněním obchodní strategie tvé kategorie.
  • Nákup zajistí pro tebe naskladnění nejlepších produktů v požadovaném množství a včas.
  • Marketing ti pomůže s vizuální části kampaní a se zapojením různých marketingových kanálů (newslettery, PPC, social media atd.).
  • Dodavatelé budou s tebou plánovat promo akce na podporu prodeje značky v souladu se strategií.
  • Campaign specialisti ti pomůžou s koordinací kampaní a každodenními operativními úkoly.

Co k tomu budeš potřebovat?

  • Předchozí zkušenosti na obdobné pozici určitě oceníme, a o to více, jestliže jsou z oblasti zdraví, Beauty, elektro.
  • Silnou orientaci v online marketingu.
  • Skvělé komunikační a organizační dovednosti se ti budou hodit při komunikaci jak s externími, tak i s interními partnery.
  • Zkušenosti s fungováním v týmu.
  • Český i anglický jazyk na komunikativní úrovni jsou nezbytností.

A co ti za to nabízíme?

  • Přátelské, neformální firemní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost HO.
  • Budeš mít k dispozici kvalitní vybavení pro svou práci a tým profesionálů, kteří mají rádi to, co dělají.
  • Máme super moderní kanceláře s Relax zónami a jídelnou.
  • Balíček firemních benefitů.
  • Spousta parádních zaměstnaneckých akcí jako sportovní den, letní grilovačka či vánoční večírek.

Zaujala tě pracovní náplň?

Pak klikni na "Odpovědět" a pošli nám své CV s krátkým motivačním dopisem :)

Rychlé shrnutí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Štýřice, Praha-Karlín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Notino

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pojď se s námi setkat a představit se nám. Pošli CVčko, nebo vlož odkaz s linkedIn kontaktem.