Operations Manager

Brno - Londýnské náměstí 881

Notino je globálním e-shopem, který prodává parfémy a kosmetiku ve 28 zemích a chystáme další expanzi. Zboží nakupujeme po celém světě a máme přes 50 tisíc produktů. Aktuálně máme dvě distribuční centra (Rajhrad u Brna a Bukurešť) a také chystáme v příštím roce otevřít nová.
Logistiku distribučních center řeší oddělení logistiky, kam nyní hledáme pozici Logistics Manager.

Jaká je náplň práce na této pozici?

  • zodpovídá za efektivní řízení distribučních center v společnosti Notino,
  • za sestavení a vyhodnocení rozpočtu,
  • za plnění a vyhodnocování klíčových ukazatelů,
  • za plánování logistických aktivit distribučních center,
  • za vyhodnocování plánovaných aktivit logistických center s ohledem na efektivitu a finanční výsledky,
  • za dodržování BOZP a PO,
  • za dodržování a plnění legislativních záležitostí,
  • za zvládnutí sezóny příjmu a sezóny výdeje

Co od tebe očekáváme?

  • Minimálně 5 let na obdobné pozici
  • Proaktivní a prozákaznický přístup – budeš mít možnost vymyslet a realizovat vlastní projekty
  • Zkušenosti s vedením týmu – nastavení cílů, rozvoj podřízených, rozdělení a kontrola práce, adaptace, hodnocení,…
  • Zkušenost se sezónním provozem velkou výhodou
  • Vyjednávací dovednosti, zkušenosti z obchodních jednání
  • Analytické a logické uvažování
  • Mikro management ale i strategický nadhled
  • Určitě tě u nás nemine krizový management
  • Pozitivní přístup a ochota pomoci
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem min. na úrovni C1

Co ti za to nabízíme?

  • Určitě velkou výzvu, jak v oblasti logistiky, tak v řízení lidí
  • Práci na HPP v rostoucí české firmě s mezinárodním působením na trhu parfémů a kosmetiky
  • Dynamické prostředí – u nás to není pouhá fráze, ale holý fakt
  • Být u zrodu nových projektů, které posouvají celou společnost dopředu
  • 25 dní dovolené, flexibilní pracovní dobu, možnost home-office, sick days
  • Služební automobil po 3 měsících
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Individuální vzdělávání, kurz angličtiny nebo němčiny
  • Notebook, mobilní telefon
  • Zaměstnanecké slevy v rámci našeho e-shopu
  • Multisport karta

Rychlé shrnutí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Londýnské náměstí 881/6, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Notino

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pojď se s námi setkat a představit se nám. Pošli CVčko, nebo vlož odkaz s linkedIn kontaktem.