Plánovač/ka směn

Rajhrad - Stará pošta 1025

Notino je evropským leaderem na poli e-commerce v oblasti beauty. V současné době působíme online již ve 27 zemích, a můžeme se pochlubit také rozrůstající se sítí kamenných prodejen.

Pro zajištění hladkého chodu distribučního centra naší velikosti je potřeba efektivně plánovat personální kapacity a obsazovat volné směny brigádníky. Tento úkol u nás zajišťuje oddělení Plánování směn. Staň se jejich součástí, podílej se na zajímavých projektech a zapoj se do plánování a analýzy personálních kapacit.

Co bude tvá pracovní náplň?

  • Komunikovat s našimi skladovými brigádníky a plánovat jim směny.
  • Zakládat nové nástupy do systému a provést prvotní uvedení nových zaměstnanců do provozu.
  • Úzce spolupracovat s personálním oddělením i ostatními odděleními v našem distribučním centru.
  • Hledat nové cesty k naplnění kapacit brigádníků na jednotlivých směnách.
  • Pracovat s docházkovým systémem.
  • Zpracovávat docházkové reporty pro jednotlivá oddělení i vedení distribučního centra.

Co k této pozici potřebuješ?

  • Komunikační dovednosti a trpělivost.
  • Mít pokročilou znalost práce s počítačem a znalost MS Office.

Co ti za to nabízíme?

  • Získáš cenné zkušenosti s plánováním personálních kapacit pro distribuční centrum.
  • Práci ve skvělé partě lidí na oddělení plánování směn.
  • Užitečné zkušenosti s koordinací většího počtu lidí.
  • Různorodé prostředí, kde se určitě nebudeš nudit.
  • Skvělý tým kolegů, kteří táhnou za jeden provaz.
  • Přitažlivý balíček benefitů, ve kterém se mimo jiné schovávají zaměstnanecké slevy, multisportkarta, stravenky, jazykové kurzy a pravidelné firemní a teambuildingové akce.
  • Notebook a firemní telefon.
  • Nástup je možný ihned.
  • Nabídka práce je na dobu určitou a to pouze do konce ledna 2023 s možností následného uplatnění na obdobné pozici ve skladě Notino - Syrovice.

Rychlé shrnutí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stará pošta 1025, 664 61  Rajhrad-Rajhrad, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Notino

Pozice je vhodná pro absolventy.

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pojď se s námi setkat a představit se nám. Pošli CVčko nebo vlož odkaz s LinkedIn kontaktem.