Team leader

Brno - Londýnské náměstí 881

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky ve střední a východní Evropě. Jsme rychle rostoucí a dynamická společnost, která se nebojí ambiciózních cílů. V současné době působíme již v 28 zemích.

Aktuálně hledáme posilu do našeho Call centra, jehož provoz vyžaduje nejen perfektní komunikační dovednosti, ale někdy i pevné nervy a kus odvahy. Pro nový projekt hledáme team leadera, který vyčnívá svou organizovaností a nezalekne se odpovědnosti za menší tým operátorek.

Na co se můžeš těšit:

 • Budeš se starat o tým operátorů, a to od A do Z.
 • Tvým úkolem bude zhodnotit síly svého týmu a nastavit mu motivační, ale splnitelné cíle práce. Někdy je práce více a je na tobě vše pečlivě zorganizovat, určit jasné priority a vše jasně vykomunikovat se svým týmem. Tví operátoři budou mít různou náplň práce – je na tobě se ve všem zorientovat a umět udržet informovanost a pořádek.
 • Zároveň budeš odpovědný/á za kontrolu dodržování nastavených cílů, případné přehodnocení a vytváření nových. Nebavíme se pouze o rychlosti odbavených telefonátů, ale především o jejich kvalitě. Chceme, aby se člověk na druhé straně telefonu cítil příjemně.
 • Na základě vyhodnocení budeš svému týmu poskytovat zpětnou vazbu a navazující podporu, kterou budeš mít možnost podpořit navržením potenciální rozvojové oblasti.
 • Uvědomujeme si důležitost týmu jako celku – proto budeš sledovat jeho fungování, udržovat motivovanost a identifikovat případné příčiny nedostatečného či nekvalitního plnění a navrhovat možná napravení.
 • V neposlední řadě budeš fungovat jako spojka. Bude na Tobě komunikovat požadavky vedení týmu, ale i naopak.

Jak si Tě představujeme:

 • Na prvním místě je pro nás komunikace. Ať už půjde o komunikaci směrem k týmu nebo k vedení, zvládneš vykomunikovat vše – od náplně práce, kapacity a požadavky týmu až po nepříjemné situace.
 • Už jsi měl/a možnost vést tým a ani zkušenosti z telefonické linky ti nejsou cizí.
 • Můžeš se spolehnout na svůj organizační talent, nedělá ti problém efektivně rozplánovat práci a dohlížet na její kvalitní plnění.
 • I v nečekaných situacích si umíš udržet klidnou hlavu a rozhodnost a zvládneš tak řešit i komplikovanější situaci – ať už se jedná o vztahové záležitosti nebo například o snižující se efektivitu. Nespokojíš se s první odpovědí a nebojíš se hledat příčiny.
 • Nedělá Ti problém jednat s ostatními v angličtině (alespoň na úrovni B2).
 • Ovládáš programy na počítači, MS office dobře znáš – do našich interních programů Tě zaškolíme, ale bez základních technologických znalostí se neobejdeš.
 • Jsi adaptabilní, flexibilní a umíš věci přijímat s nadhledem – ani nenadálá změna tě nezaskočí, a jsi schopen/a na ni adekvátně reagovat.

Co Ti rádi nabídneme:

 • Plný pracovní úvazek mezi zkušenými odborníky, od kterých se můžeš ještě leccos přiučit. Pomohou Ti rozvíjet Tvé leaderské schopnosti a zároveň Ti nabídnout svou podporu.
 • Zajímavé benefity v podobě možnosti interního vzdělávání, jazykových kurzů, Multisportkarty, zaměstnaneckých slev, pravidelných firemních teambuildingů a samozřejmě firemního HW v podobě notebooku a telefonu s výhodnými tarify.
 • A v neposlední řadě budeš mít možnost pracovat v moderních kanceláří v Brně, oceněné společností Kyzlink Architects, ve kterých Ti bude líp než kdekoliv jinde

Rychlé shrnutí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Londýnské náměstí 881/6, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Notino

 

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pojď se s námi setkat a představit se nám. Pošli CVčko nebo vlož odkaz s LinkedIn kontaktem.

Mám zájem

Další pozice z oddělení

Nastavení cookies