Pracovník skladu

Notino se řadí na přední příčky online prodeje parfémů a kosmetiky. Denně doručujeme naše zboží zákazníkům po celé Evropě. I proto je náš sklad pulzujícím srdcem celé společnosti a bez něj to jednoduše nejde. Než se každý náš balíček dostane v pořádku do rukou zákazníka, vezmou si ho do parády naši kolegové ze skladu, aby udělali z nákupu kosmetiky příjemný zážitek.

Ty máš teď jedinečnou příležitost připojit se k našemu týmu.

Máš vše, co bychom uvítali?

  • Jsi fyzicky fit.
  • Nebojíš se manuální práce.
  • Přemýšlíš samostatně, ale umíš kopat za jeden tým.
  • Počítač pro tebe není nic nového a ovládáš na něm alespoň základní funkce.
  • Hledáme zodpovědného parťáka, na kterého je spolehnutí.
  • Nedělá ti problém odpracovat celou směnu (7, 75 hodin).
  • Super, pokud máš zkušenost s prací ve skladě (ale netrváme na tom).

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • Budeš pracovat se čtečkou a v našem počítačovém systému (neboj, vše ti ukážeme a proškolíme tě).
  • Postaráš se o to, aby zboží v pořádku doputovalo k našim zákazníkům.
  • K práci u nás nepotřebuješ VZV průkaz, ale pokud ho máš, neztratí se.
  • Pokud ti to půjde a budeš chtít, můžeš se posunout na další podpůrné práce, jako je školení nováčků, support oddělení, apod.

Co ti za to nabízíme?

  • Můžeš si měsíčně vydělat 22 000 Kč + mimořádný bonus.
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč od 1. 10. 2018 plně hrazené zaměstnavatelem.
  • Vánoční odměny.
  • Odměnu za doporučení nového kolegy 5000 Kč.
  • Slevu na produkty z našeho e-shopu, Multisport kartu a výhodný telefonní tarif.
  • Kurzy angličtiny zdarma.
  • Bezplatný firemní autobus z Brna a Pohořelic.
  • Dotované jídlo a nápoje na pracovišti.
  • Odpolední směnu pouze jednou za tři týdny.
  • Možnost kariérního růstu.
  • Přátelský kolektiv a společné firemní akce, jako letní grilování a Vánoční večírek.
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr u jedničky na trhu.
  • Možnost poslouchat hudbu na pracovišti ze své mp3ky nebo telefonu.

Už teď se k nám můžeš podívat

  • Zaujal tě inzerát a chceš vidět, jak to v našem skladě skutečně chodí? Podívej se na tohle video: bit.ly/SkladNotino
  • Pokud máš zájem být součástí našeho týmu, pošli nám svůj životopis. V nejbližší době se ti ozveme.
  • Budeme se těšit na případnou spolupráci s tebou!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rajhrad, Rajhrad

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Čeština (základní)

Zadavatel

Notino

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Notino
Diana Banzetová
Telefon: +420 530 514 098