Kolega do týmu Facility a výstavby

Notino, v současné době jednička na trhu v online prodeji parfémů a kosmetiky ve střední a východní Evropě, působí již ve 22 zemích. Jsme rostoucí firmou, o čemž svědčí mimo jiné i zvyšující se počet kamenných prodejen a kontinuální rozšiřování našich kanceláří.

Prodejny v České republice, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku, kanceláře pro kolegy v Brně (brzy to budou už 3 patra), Ostravě, Českém Těšíně - ty všechny potřebují náležitou péči a servis pro zabezpečení svého plynulého chodu. A tímto výčtem to rozhodně nekončí – brzy nás čeká otevření nových kancelářských prostor v Praze a Žilině. K tomu všemu také připravujeme projekty výstavby nových prodejen v dalších zemích Evropy.

A za všechny tyto projekty je zodpovědný náš Facility tým.

Že to zní jako hodně práce ? Jednoznačně ! A právě proto hledáme do jejich týmu nového kolegu, který jim se vším pomůže.

Vypadá to zajímavě, že ? Tak čti dál :-)

Co by měl nový kolega znát/umět/mít ?

 • Především selský rozum. Možná to zní jako banalita, ale měl by sis umět prakticky poradit v nejrůznějších, často nových situacích, a umět navrhnout nejvhodnější řešení.
 • Technické vzdělání vnímáme jako výhodu, ale stačí nám, pokud se základně vyznáš v projektové dokumentaci a pokud víš, že existují i jiné klíče než ty k zámku u dveří a k čemu slouží :-) Jinými slovy, technické vzdělání mít nutně nemusíš, ale měl bys být trochu „technický typ“.
 • Praxe v oblasti správy budov je také výhodou a určitě ji uvítáme, ale mnohem důležitější je pro nás právě schopnost používat hlavu a také chuť se učit. Pokud něco nebudeš znát hned na začátku, rádi ti vše ukážeme. Ale očekáváme, že se pak úkolu chopíš a příště ho už dovedeš zvládnout sám.
 • Angličtina je nutností. Měl bys ji zvládat aspoň na úrovni B2, protože se budeš potřebovat domluvit s našimi zahraničními partnery a dodavateli, stejně jako s vedoucími zahraničních poboček.
 • Řidičák (skupina B) je dalším „must have“. Nutnost být aktivním řidičem a ochotu cestovat asi v souvislosti s výše uvedeným výčtem všech lokalit nemusíme zdůrazňovat :-)
 • Organizační schopnosti. Měl by sis umět určit hlavní priority a uspořádat si svou práci co nejefektivněji.

Čemu by ses u nás věnoval ?

 • Nebudeme lhát. Práce a projektů, které je třeba zvládnout, je opravdu hodně. Deadliny občas útočí ze všech stran, a v některých dnech se ti bude zdát, že ses doslova „ani nezastavil“. Není to tak vždy, ale je potřeba s tím počítat.
 • Budeš se podílet na zabezpečení servisů v rámci retailových jednotek a kancelářských prostor, zajišťovat potřebné opravy s dodavateli a dohlížet na jejich realizaci.
 • Dalším důležitým úkolem bude také zajištění potřebných revizí a kontrol, vedení dokumentace a zodpovědnost za problematiku v oblasti BOZP a PO.
 • Postupem času se budeš podílet i na projektech v oblasti expanze, tedy výstavby nových prodejen a kancelářských prostor, případně jejich rekonstrukce. Zde se jedná především o kontrolu a koordinaci dodavatelsky prováděných stavebních prací a celkovou komunikaci s dodavateli.
 • K této pozici patří také administrativa – především zajištění podkladů pro fakturaci, objednávky materiálů a vybavení.

A poslední důležitá otázka – co ti za to můžeme nabídnout ?

 • Především opravdu zajímavou a různorodou práci. Může to znít jako typické klišé, ale náš Facility tým zažívá skutečně spoustu věcí, jen ne nudu a stereotyp. Stačí se podívat na popis práce o pár řádků výš :-)
 • Možnost cestovat, poznat spoustu nových míst, a hlavně se naučit hromadu věcí, které určitě využiješ i mimo práci.
 • Odpovídající mzdové ohodnocení, bonusy za úspěšně dokončené projekty a řadu firemních benefitů (plně hrazené stravenky, firemní slevy, Multisport karta, výuka jazyků, zvýhodněné tarify, účast na celofiremních akcích typu sportovní den, grilovačka a hodně cool vánoční večírek)
 • V neposlední řadě – vlastně by to mělo být na prvním místě – možnost zapojit se do super týmu kolegů na Facility oddělení. Jsou to profíci každým coulem, zvyklí pracovat opravdu tvrdě, a k tomu všemu mají ještě vytříbený smysl pro humor.

Nevím jak Tobě, ale mně to zní jako dream job :-)

Pokud jsi stejného názoru, tak už na nic nečekej a pošli nám své CVčko skrze tlačítko „odpovědět“ . My tě následně budeme kontaktovat. Těšíme se na tebe.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Londýnské náměstí 881/6, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Notino

 

Kontakt

Notino
Lenka Ježková