Interní retušér produktových fotografií

NOTINO hledá do týmu foto oddělení člověka, který se bude podílet na tvorbě obsáhlého webového katalogu na notino.cz a všech jeho mutacích pro 21 dalších zemí.
Ideální kandidát na tuto pozici je zkušený, samostatný profík s citem pro detail. Hledáme někoho, kdo je se svými zkušenostmi už na etablované úrovni, je schopný pracovat rychle a efektivně a umí fotografie vyladit k dokonalosti. Nehledáme začátečníka, ale někoho, kdo si stojí za svými schopnosti a ví jak skrze jejich uplatnění posunout vizuál webu na pozici „nejlepší na trhu“.

Co budete dělat?

  • kvalitativní i množstevní práci v jednom
  • spolupracovat s fotografy v ateliéru a postprodukčně zdokonalovat jejich snímky
  • pracovat v týmu grafiků i samostatně
  • každodenně pracovat v Adobe Photoshop a mít na starosti color management
  • mít zodpovědnost za výslednou kvalitu snímků
  • spoluvytvářet firemní archiv produktových fotografií a pracovat s ním
  • příležitostně spolupracovat i s dalšími odděleními (content, marketing, IT/web)

Co od Vás očekáváme?

  • pokročilé až profesionální zkušenosti s postprodukcí produktových fotografií, ideálně přímo z kategorie parfémy a kosmetika
  • pokročilá až profesionální znalost Adobe Photoshop
  • přehled o trendech v produktovém vizuálu beauty segmentu, cit pro moderní styl postprodukce
  • schopnost pracovat podle zadání i schopnost mít a uplatňovat vlastní invenci
  • schopnost na snímku ihned identifikovat problém a vědět, jak jej rychle a efektivně vyřešit
  • preciznost a zároveň rychlost
  • schopnost zorganizovat si práci s ohledem na množství práce a čas
  • schopnost týmové i samostatné práce

Co Vám za to nabízíme?

  • být tím, kdo přispívá k vylepšení vizuální prezentace rychle rostoucí a ambiciozní firmy
  • obohacení zkušeností s jednou z nejnáročnější kategorií retuše
  • práci na plný úvazek
  • práci v přátelském kolektivu lidí, kteří jsou v tom, co dělají opravdoví odborníci
  • flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days/rok
  • stravenky a pravidelné firemní akce
  • kurz angličtiny nebo němčiny
  • Multisport kartu
  • zaměstnanecké slevy na portálu Notino
  • práci v moderních kancelářích Roku 2017 s krásnou Relax zónou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, CV spolu s vaším portfoliem a ukázkami „před a po“. V rámci ukázek „před a po“ zasílejte příklady pouze produktové fotografie a uveďte prosím, jak dlouho Vám jejich postprodukce do výsledné podoby trvala.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Londýnské náměstí 881/6, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Notino

Kontakt

Notino
Alena Popelková