Senior React Developer

Základy eshopu jsou postaveny na technologii ASP.NET. Na novou funkcionalitu však používáme ReactJS (Typescript) pro frontend a na backendu najdeš ASP.NET Core mikroslužby. Komunikaci mezi frontendem a backendem zprostředkovává GraphQL gateway, která agreguje jednotlivé API do jednoho schématu.

O co se jedná a koho hledáme?

Hledáme nadšeného a zkušeného React vývojáře pro vývoj naší e-commerce platformy. Hledáme někoho, kdo nám pomůže rozvíjet frontendovou architekturu a nastavovat standard React vývoje. Měl by mít za sebou již několik úspěšných projektů.

 • Používáme react-loadable pro lazy loading spolu se sever-side renderingem, Apollo server a klienta pro vyhodnocení GraphQL dotazů. Pro requesty mezi NodeJS a .NET Core službami používáme Axios.
 • V NodeJS aplikacích běží Express. Pro autentikaci používáme JWT token a PassportJS. Unit testy píšeme pomocí Jest a Enzyme. Pro metriky a logy tu máme Prometheus, Sentry a Application Insights.
 • Píšeme si vlastní UI knihovnu na základě react atomic designu, kde využíváme styled components. Také se můžeš setkat s Ant designem a Final formem. Kód verzujeme na GitLabu.

Jaký arzenál vědomostí potřebuješ pro tuto práci?

 • Technologie

ReactJS
Typescript
GraphQL
Apollo
NodeJS

 • Nástroje

Git
GitLab
SonarQube

 • Výhodou pak znalost

C#
.NET Core
ASP.NET Core
SQL

A co za to?

 • Samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace – u nás je každý názor cenný - očekáváme, že nám do toho budeš velmi často mluvit.
 • Skvělé kolegy! Budeš součástí 8členného týmu, ve kterém si všichni vzájemně pomáhají a kde budeš mít možnost uplatnění vlastních nápadů!
 • Také si můžeš užívat flexibilní pracovní dobu. Více než procesy a pravidla jsou pro nás důležité výsledky. Samozřejmostí je dodržování deadlinů.
 • Jak ti asi ze všeho došlo – nejsme korporát a byrokracie u nás nemá příliš místa.
 • Ke mzdě dostaneš stravenky. 25 dní dovolené a dva sick days. Poskytneme ti všechno technické vybavení, které ke své práci budeš potřebovat. Pokud jsi sportovec, uvítáš i Multisport kartu. A co bychom to byli za e-shop, kdybychom neposkytovali našim zaměstnancům pěkné slevy na produkty?

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pojď se setkat s některým z našich vývojářů – popovídat si o Notinu a práci u nás. Pošli nám své CVčko nebo místo něj vlož odkaz na tvůj LinkedIn s kontaktem ;)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Londýnské náměstí 881/6, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Notino

 

Kontakt

Notino
Katarína Gallová
Telefon: +420 731 529 870