C# developer pro interní logistický systém

Vyvíjíme vlastní distribuované logistické systémy, které dokáží odbavit přes sto tisíc zakázek denně po celé Evropě.

Aktuálně startujeme rozsahem největší projekt na podporu více skladů a více typů skladů, kde potřebujeme zkušené vývojáře. Logistika je obrovské lego, kde máš přístup k uživatelům a procesům bez zbytečné byrokracie kolem.

Naše systémy stavíme na technologiích jako je .NET Core, C#, SQL Server, pracujeme na službách, které komunikují pomocí messagingu, nasazujeme v Kubernetes i pomocí Continuous Integration / Continuous Delivery a sami si hlídáme nová architektonická řešení.

Co o pozici potřebuješ vědět?

  • Tvé dílo bude zvyšovat spokojenost našich zákazníků. Není pro nás nic důležitějšího, než aby náš zákazník dostal vše, co si objednal. Nepoškozené a co nejrychleji.
  • Budeš mít také velký vliv na našich 800 kolegů ve skladě, kteří se systémem pracují. Musí na něj být spolehnutí, aby běžel nonstop i v největší špičce. Navíc v nejbližších letech plánujeme otevřít více skladů po světě, a proto potřebujeme radikálně zasáhnout do architektury, nových procesů a zásadně systém překopat.
  • Dále budeš mít možnost hrát si ze specializovanými HW zařízeními (automatické váhy, čidla, pásové dopravníky…). A aby toho nebylo málo, tak máme vlastní aplikaci pro mobilní terminály, které používáme na našich prodejnách a ve skladu, a v dohledné době budeme vyvíjet novou verzi pro Android v Native nebo Xamarinu. Takže dostaneš spoustu prostoru pro učení v různých technologiích.

Jaké dovednosti budou potřeba?

  • Nutností je C# a T-SQL.
  • Výhodou by bylo, kdybys znal .NET Core, RabbitMQ (nebo jiný messaging systém), Kubernetes, Xamarin.

A co za to?

  • Skvělé kolegy! Budeš součástí 10členného týmu, ve kterém si všichni vzájemně pomáhají a kde budeš mít možnost uplatnění vlastních nápadů!
  • Také si můžeš užívat flexibilní pracovní dobu. Více než procesy a pravidla jsou pro nás důležité výsledky. Samozřejmostí je dodržování deadlinů.
  • Jak ti asi ze všeho došlo – nejsme korporát a byrokracie u nás nemá příliš místa.
  • Ke mzdě dostaneš stravenky. 25 dní dovolené a dva sick days. Poskytneme ti všechno technické vybavení, které ke své práci budeš potřebovat. Pokud jsi sportovec, uvítáš i Multisport kartu. A co bychom to byli za e-shop, kdybychom neposkytovali našim zaměstnancům pěkné slevy na produkty?
  • Mezi kóděním si můžeš zahrát na PSku, dát si s kolegy zápas ve fotbálku či ping pongu nebo využít naši relax zónu.

Myslíš si, že je to práce pro tebe?

Pojď se setkat s některým z našich vývojářů – popovídat si o Notinu a práci u nás. Pošli nám své CVčko nebo místo něj vlož odkaz na tvůj LinkedIn s kontaktem ;)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Štýřice, Olomouc

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Notino

Kontakt

Notino
Katarína Gallová
Telefon: +420 731 529 870