Hledá se charismatický parťák pro Notino!

Staň se součástí našeho skvělého týmu v Notinu! Na naši vlajkovou pobočku ve Florentinu hledáme nového parťáka do skladu. Ale ne jen tak ledajakého - budeš náš pobočkový gentleman! Pokud hledáš pestrou práci v „zákulisí pobočky“, kde se snadno vyznáš, pak jsi tu správně. Práce u nás není nijak zvlášť náročná a nejde o sklad, kde bez vozíku neuděláš ani krok. U nás totiž dosáhneš opravdu na vše!

Jak u nás budeš trávit čas?

Představujeme si Tě jako důležitý support pro naše beauty konzultanty na pobočce. Ulevíš jim od fyzické práce během dne ve skladu, aby se mohly naplno věnovat našim zákazníkům v prostorách pobočky. Budeš jejich super muž, na kterého se budou moci kdykoliv obrátit. Náplní Tvé práce bude především:

 • Příjem zboží z centrálního skladu na pobočku a pečlivý dohled nad tím, aby se dostalo až na své místo na regálu.
 • Budeš přijímat a naskladňovat objednávky z našeho e-shopu, které si naši zákazníci nechali poslat na pobočku k osobnímu vyzvednutí.
 • Údržba skladu, pod kterou si můžeš představit přeskladňování zboží tak, aby byl každý prostor efektivně využitý.
 • Také budeš pracovat v interním softwaru (např. při inventarizaci zboží) a s technikou obecně - nemusíš být technický typ, ale zase počítače nebo čtečky by ses opravdu bát neměl.

Co od Tebe očekáváme my?

 • Pozitivní přístup a důraz na týmovou spolupráci – skvělý kolektiv je pro nás jedna z nejdůležitějších věcí vůbec. Pokud máš i smysl pro humor, bereme Tě hned!
 • Samostatnost, spolehlivost a pečlivost, aby to u nás na pobočce fungovalo alespoň na 100 %
 • Svaly, široká ramena, vypracované břicho? Není potřeba (ale může být :-)) Stačí nám fyzická zdatnost a kladný vztah k práci "fyzického rázu" - nejde o těžkou práci, jen budeš zkrátka většinu času na nohou...
 • Předchozí zkušenost s chodem prodejny nebo skladu výhodou.

Na co, kromě pěkných žen, se u nás můžeš těšit?

 • Na super práci na HPP pro evropského lídra v oblasti prodeje parfémů a kosmetiky
 • Čeká na Tebe luxusní a klimatizované pracovní prostředí
 • Na balíček benefitů, zahrnující stravenky, zaměstnanecké slevy na našem e-shopu, možnost zvýhodněného mobilního tarifu nebo Multisportku. A k tomu teambuildingy a firemní akce.
 • Naopak na Tebe se těší náš skvělý tým, který Ti bude oporou za každé situace, i naše super vedoucí Míša:-)
 • Nástup možný ihned

Půjdeš do toho s námi?

Zaujala Tě naše nabídka? Říkáš si, že jsi ten pravý? Pak zbývá poslední krok - stačí kliknout na tlačítko "ODPOVĚDĚT“ a my už se Ti ozveme! Těšíme se na Tvoje CV a ideálně i krátký motivační dopis :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Na Florenci 2116/15, 110 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Notino

 

Kontakt

Notino
Tomáš Kalina
Londýnské náměstí 881/6
639 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 734 870 880