HR Business Partner pro logistiku

Notino je v současné době evropskou jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky, přičemž z našich balíčků se těší lidé již ve 24 zemích Evropy. Všechny balíčky odesíláme z logistického centra v Rajhradě - a aby mohlo naše rajhradské logistické centrum zvládat obsluhovat téměř půlku Evropy, je k tomu třeba i perfektně fungující HR tým.

Aktuálně hledáme do našeho HR týmu klíčovou strategickou posilu – kolegu, který by se zhostil role HR Business Partnera pro logistiku.

Pokud tě láká vidina zajímavé, zodpovědné práce v dynamickém prostředí, kde takřka každý den budeš čelit novým výzvám, baví tě vymýšlet nová řešení a nezalekneš se nečekaných situací, pak neváhej a čti dále :-)

V čem práce HR Business Partnera pro logistiku spočívá ?

 • Především budeš důležitým strategickým partnerem ředitele logistiky a ostatních manažerů, s nimiž budeš spolupracovat na každodenní bázi.
 • Budeš zodpovědný/á za hladké fungování HR týmu pro oddělení logistiky – opřít se u nás můžeš o šikovné a zkušené kolegy, ale finální zodpovědnost za jednotlivá řešení bude na tobě.
 • K tvým úkolům bude patřit také tvorba strategií a návrh vhodných nástrojů, jejich implementace a pravidelné sledování a vyhodnocování efektivity v celé šíři HR aktivit – nábor, onboarding, fluktuace, motivace, hodnocení, odměňování, rozvoj.
 • Mezi klíčové oblasti náplně práce patří zodpovědnost za zajištění dostatečné kapacity zaměstnanců v průběhu celého roku, spolupráce s personálními agenturami a (spolu s dalšími členy týmu) vyhledávání dalších potenciálních zdrojů zaměstnanců.
 • Velmi důležité je také sledování a reporting významných KPI´s (fluktuace, absence apod.), spolu s návrhem relevantních opatření k jejich kontinuálnímu zlepšování.
 • K práci Business Partnera neodmyslitelně patří také sestavení rozpočtů (především HR režijních nákladů ve svěřených oblastech) a jejich pravidelné sledování a vyhodnocování.
 • Tato role zahrnuje také operativní řešení dílčích potřeb na oddělení.
 • Je také důležité dodat, že občas, zejména v období vánoční sezony, je potřeba si umět vyhrnout rukávy a pomoci svému týmu, s čím je právě potřeba – od náboru až po koordinaci firemních autobusů.

Koho na tuto pozici hledáme ?

 • Především kolegu, kteří se nebojí zodpovědnosti a nezalekne se výzev. Pozice Business Partnera pro logistiku může být někdy značně náročná – o to větší uspokojení z dobře vykonané práce ale může skýtat.
 • Důležitá je pro nás i dlouhodobější praxe v HR, a to z prostředí logistické či výrobní firmy. Velmi uvítáme i zkušenost s vedením menšího týmu.
 • Člověka, který má vynikající organizační schopnosti, schopnost uvažovat v souvislostech, ale i oko pro detail. Kromě toho by měl být opravdu týmový hráč, vždy ochotný své kolegy podpořit, když je třeba.
 • Novému kolegovi by neměla chybět ani patřičná proaktivita. Na této pozici by člověk měl dokázat myslet dva kroky dopředu a „vidět za roh“, ne pouze reagovat na nastalé situace.
 • K tomu všemu se bude hodit také adaptabilita a schopnost rychle se zorientovat v nových, někdy netradičních situacích. Změny a inovace jsou v Notinu něčím, co nás potkává velmi často :-)
 • Určitě bys měl/a mít přehled o hlavních KPI a trendech v HR (v oblasti náboru, adaptace, hodnocení, rozvoje, fluktuace atp.), a orientovat se v pracovněprávních záležitostech.
 • A zapomenout nesmíme ani na dobrou znalost Excelu, která ti velmi usnadní a urychlí práci.
 • Hodit se ti bude také znalost angličtiny. Nebudeš ji využívat úplně na denní bázi, ale do kontaktu s ní určitě přijdeš.

Co ti za to vše můžeme nabídnout ?

 • Především ti můžeme slíbit, že se u nás nebudeš nudit a význam slova stereotyp ti nejspíše navždy zůstane utajený. Tato role s sebou přináší proměnlivou pracovní náplň, možnost se mnohému naučit, spolupracovat na zajímavých projektech a v neposlední řadě i příležitost k (sebe)rozvoji.
 • Flexibilitu - a to nejen pokud jde o pracovní dobu, ale i v práci jako takové – máme sice jistá pravidla, ale nikdo ti nebude přesně diktovat, co a jak je třeba udělat. Naopak – velmi oceňujeme, když ty sám/sama přijdeš s dobrým nápadem, jak něco změnit/upravit/dělat lépe.
 • Neformální a velmi otevřené pracovní prostředí. Nemáme nic jako dress code, všichni si tykáme a sáhodlouhé schvalovací procesy jsou nám cizí.
 • Práci v týmu profesionálů, kteří mají rádi to, co dělají.
 • K tomu také řadu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, Multisport, jazykové vzdělávání, zaměstnanecké slevy na naše produkty atp.) a také zajímavé akce pro zaměstnance (Beerfest, vánoční večírek atp.), po dohodě též možnost home office.
 • Práci na HPP, možnost nástupu ihned.
 • Místem výkonu práce je primárně Rajhrad, kde se naše logistické centrum nachází. Minimálně jednou týdně ale určitě bude třeba zavítat i na centrálu do Brna.

Máš chuť se po přečtení těchto řádků k našemu týmu připojit ? Tak nám pošli svůj životopis spolu s průvodním dopisem, kde krátce shrneš svou motivaci ucházet se o tuto pozici, skrze tlačítko odpovědět. Budeme se těšit :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stará pošta 1025, 664 61  Rajhrad-Rajhrad, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Notino

 

Kontakt

Notino
Hana Veselá
Londýnské náměstí 881/6
639 00  Brno-Brno
Česká republika