Retail trenér/ka pro Notino

Notino v současnosti představuje evropského lídra v online prodeji parfémů a kosmetiky. Protože všichni věříme, že by krása měla být dostupná všem, neustále vstupujeme na další trhy, ale také rozšiřujeme naši síť poboček po celé Evropě. Aby však bylo nakupování v Notinu pro naše zákazníky ještě větším zážitkem, potřebujeme Tebe – Retail trenéra/ku. Někoho, kdo bude zodpovědný nejen za rozvoj a školení našich kolegů na pobočkách a kdo nám pomůže posunout náš zákaznický servis na úplně jinou, jedinečnou úroveň.

Co Tě u nás čeká?

 • Tvým hlavním úkolem bude vytvářet, předávat a motivovat. A co konkrétně máme na mysli?
 • Budeš zodpovědný/á za tvorbu a realizaci systému školení i rozvoje našich Beauty konzultantek a Store Managementu – od produktových školení, přes trénink prodejních dovedností až třeba po soft skills. Důležitá je také správná motivace a inspirace ostatních, aby se nové dovednosti nebáli využít přímo v praxi.
 • Čeká Tě také analýza potřeb a přizpůsobení rozvojových či vzdělávacích aktivit požadavkům jednotlivých poboček – to, co funguje na prodejně na Smíchově, nemusí být úplně ideální v Budapešti nebo ve Vídni.
 • Staneš se pomocnou rukou našim konzultantům při dosahování jejich individuálních cílů i plánů celých poboček – uvidíš tak reálný výsledek své práce :-)
 • Budeš v denním kontaktu s vedením retailu, regionálními manažery a HR Business partnerem nejen za účelem naplňování retailové strategie Notina.
 • Budeš školit nejen v kancelářích, ale i v "terénu" - pobočky a hlavně kolegy máme už v 7 zemích Evropy a je potřeba, abys s nimi byl/a i v osobním kontaktu.

Jak si Tě představujeme?

 • Máš za sebou praxi v retailu, nejlépe na pozici zástupce nebo vedoucí prodejny, a ideálně i zkušenost jako trenér nebo školitel. Umíš ostatním také poskytnout efektivní zpětnou vazbu a víš, jak je motivovat k lepším výsledkům.
 • Jako kreativního a proaktivního člověka, který se vyzná v retailu, ideálně má přehled o beauty produktech i o aktuálních trendech, které hýbou naším světem, a hlavně velkou vášeň pro to, co dělá našim zákazníkům radost.
 • Rozumíš potřebám zákazníků i tomu, proč je pro nás zákaznický servis tak důležitý. Současně máš pokročilé prodejní dovednosti a víš, jaké prodejní techniky použít a jak je také předat druhým.
 • „Business mindset“ pro Tebe není jen cizím slovem a neustále objevuješ nové cesty, kterými se oblast rozvoje a tréninku ubírá – flexibilita v myšlení a v uvažování v Notinu totiž opravdu není jen klišé.
 • Jsi člověk, který je silně orientovaný na individuální výsledky s tahem na branku, ale zároveň i týmový hráč, který se nebrání společnému sdílení a práci v různých týmech.
 • Máš vynikající prezentační a komunikační dovednosti – nechybí Ti ale ani smysl pro organizaci a plánování, abys dokázal naplánovat školení, které bude časově i nákladově efektivní.
 • V neposlední řadě Ti nechybí znalost angličtiny na pokročilé úrovni (minimálně B2) a velká ochota cestovat – jsme už opravdu po celé Evropě a dost času tak strávíš na cestách (na Tvých bedrech budou pobočky v ČR, v Maďarsku, na Slovensku nebo v Rakousku).

Na co se u nás můžeš těšit?

 • Na zajímavou a velmi akční práci plnou výzev na HPP pro evropského lídra v oblasti prodeje parfémů a kosmetiky se silným příběhem – Notino se stane Tvou srdeční záležitostí :-)
 • Na jedinečnou příležitost spolupodílet se na realizaci naší nové retailové strategie napříč Evropou a poznat přitom velké množství inspirativních lidí.
 • Čeká Tě také velmi různorodá a proměnlivá pracovní náplň – nudit se v Notinu vážně nikdy nebudeš.
 • Na skvělý balíček benefitů zahrnující stravenky, zaměstnanecké slevy na produkty, jazykové kurzy nebo Multisport kartu, ale také na zajímavé firemní akce (společné snídaně, letní grilovačky, vánoční večírek a řadu dalších).
 • Na moderní pracoviště v Brně včetně firemní games room a relax room - na to, jak to u nás vypadá, se můžeš mrknout na našem kariérním webu klidně hned.
 • V neposlední řadě na unikátní firemní kulturu, kterou nikde jinde nezažiješ, a velmi přátelské pracovní prostředí

Chceš se stát součástí Notina?

Říkáš si, že to zní jako ideální příležitost přímo pro Tebe? Tak neváhej a pošli nám CVčko ještě dnes! Pokud potřebuješ víc informací, napiš mi na LinkedIn nebo klidně brnkni.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno-Štýřice, Praha-Nové Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Notino

Kontakt

Notino
Tomáš Kalina
Londýnské náměstí 881/6
639 00  Brno
Česká republika
Telefon: +420 734 870 880