Recruiter pro NOTINO - Retail

Notino je jedničkou v online prodeji parfémů a kosmetiky ve střední a východní Evropě. Jsme rychle rostoucí společnost, která se nebojí ambiciózních cílů. V současné době působíme již ve 24 zemích a jako houby po dešti roste i naše síť kamenných prodejen napříč Evropou. Aktuálně máme již prodejny v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Rakousku a tím rozhodně nekončíme.

V současnosti hledáme do HR týmu novou posilu, která nám pomůže zvládat síť našich prodejen po stránce náboru. Pokud tě láká práce v mezinárodním a velmi dynamickém prostředí, kde takřka každý den budeš čelit novým výzvám, nemáš strach z hledání nových řešení a chtěl/a by ses blíže seznámit s fungováním trhů práce napříč Evropou, pak by ses právě Ty mohl/a stát jedním z nás.

Jak si tě představujeme?

 • Především jako člověka, který je velmi otevřený, zodpovědný, cílevědomý a v dynamickém prostředí se cítí jako ryba ve vodě. Dokážeš se také zakousnout a pracovat pod tlakem, když je potřeba (třeba během hektické vánoční sezóny).
 • Důležitá je pro nás předchozí zkušenost v oblasti recruitmentu – nemusí jít přímo o retail, ale téměř již detektivnímu světu náboru bys měl/a rozumět.
 • Hledáme také někoho, komu není cizí práce se sociálními sítěmi, aktivní vyhledávání nejen nových kandidátů, ale také potenciálních zdrojů, kde relevantní kandidáty získat. V každé zemi, kde působíme, se nábor poněkud liší, ale pokud se do toho dokážeš obout, určitě to půjde jako po másle.
 • Někoho, kdo se nezalekne téměř denní komunikace v angličtině – prodejny máme po celé Evropě, takže jeden den hledáš Beauty konzultanty pro obchod ve Vídni a další zase vedoucí pro prodejnu v Budapešti.
 • Výhodou je určitě také schopnost rychle se adaptovat na nové situace – svět recruitmentu v retailu je minimálně tak dynamický jako retail samotný.
 • Velmi hodit se ti bude také schopnost práce s daty. Nejen je umět sbírat, ale také vhodně interpretovat. Pokud ti při slově data a Excel místo husí kůže naskočí úsměv na tváři, je to dobré znamení :-)
 • Nesmíme zapomenout ani na ochotu cestovat - měl/a bys být připraven/a, že svoji práci rozhodně nebudeš vykonávat jen z centrály v Brně. Řidičský průkaz nutný není, veškeré naše prodejny jsou v dosahu lokálních MHD (ale pokud ho budeš mít, mnohé ti to usnadní :-)).

Čemu se na této pozici budeš věnovat ?

 • Náboru od A do Z ve spolupráci s HR Business partnerem: sepsání JD, vystavení inzerce, selekce CV, sourcing, kontaktování kandidátů, realizace výběrových řízení, offer management a samozřejmě komunikace s manažery.
 • Budeš se podílet na mapování nových zdrojů a cest, jak další kolegy získat (pokud jsi opravdu z branže, pak víš, jak moc je to v dnešní době důležité )
 • Nedílnou součástí náplně práce recruitera je také příprava náborové strategie a následně realizace jejích dílčích kroků. Jinými slovy, chceme, abys dokázal/ a proaktivně plánovat a předvídat, a ne jen reagovat na nastalou situaci.
 • Dalším důležitým úkolem recruiterů u nás je pravidelný reporting klíčových náborových dat.
 • Postupně tě čeká také participace na dalších projektech spolu s ostatními kolegy týkajících se např. vzdělávání, teambuildingů atp.

A na co se u nás můžeš těšit?

 • Především na řadu příležitostí: příležitost poznávat, objevovat, rozvíjet se – a to cestou spolupráce na zajímavých projektech a s inspirativními kolegy. V Notinu se toho můžeš naučit za velmi krátkou dobu opravdu hodně.
 • Na proměnlivou pracovní náplň – nudit se u nás rozhodně nebudeš a stereotyp zde také nehrozí :-)
 • Neformální a velmi otevřené pracovní prostředí.
 • Práci na HPP s preferovaným nástupem v listopadu 2020.
 • V neposlední řadě také na práci ve velmi pohodovém a semknutém kolektivu - na HR jsme tým, který táhne za jeden provaz a vzájemně se podporuje.

Chceš se k nám přidat?

Pokud ti to vše zní jako lákavá příležitost, pošli nám svůj životopis skrze tlačítko "odpovědět". Nezapomeň nám, prosím, přiložit také průvodní text, v němž krátce shrneš to nejdůležitější, co bychom o tobě měli vědět :-) Ozveme se ti co nejdříve.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Londýnské náměstí 881/6, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Notino

 

Kontakt

Notino
Jana Ormaniecová
Telefon: +420 604 176 729