Zástupce vedoucího lékárníka (farmaceut)

Rajhrad - Stará pošta 1025

Notino patří k leaderům na trhu v oblasti prodeje parfémů a kosmetiky. Protože spokojený zákazník je pro nás na prvním místě, rádi bychom sortiment našich produktů a služeb zase o něco rozšířili. A právě z toho důvodu hledáme do našeho distribučního centra nového kolegu/ kolegyni, který/á rozšíří tým naší nové lékárny.

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • Budeš přímým zástupcem vedoucího e-shopové lékárny.
  • Tvým místem výkonu práce bude sklad v Rajhradě.
  • Budeš kontrolovat proces příjmu léčiv a dle potřeby se o něj i sám/sama postaráš.
  • Také budeš z pozice teamleadra kontrolovat kvalitu a procesní správnost balení léčiv do balíčků pro zákazníky.
  • Našim zákazníkům budeš schopen/schopna poradit v rámci konzultační linky.
  • Jelikož otevíráme zcela nový sklad pro léčiva, budeš mít příležitost podílet se na nastavování a realizaci potřebných procesů, apod.
  • Tato pozice je také spojena s administrativou a prací s našimi interními logistickými programy, na které tě pečlivě zaškolíme.

Co od tebe očekáváme?

  • Na tuto pozici je nezbytné vysokoškolské vzdělání farmaceutického směru.
  • Orientuješ se v léčivech a doplňcích stravy a práce s nimi tě baví.
  • Hledáš pracovní příležitost, ve které se můžeš podílet na nastavení procesů a postupů a na tvém názoru bude opravdu záležet.
  • Uvědomuješ si důležitost týmu a týmového ducha, proto v práci s kolegy vždy táhneš za jeden provaz.
  • Rozumíš důležitosti správného delegování úkolů, takové delegování ovládáš a umíš předat konstruktivní a potřebnou zpětnou vazbu.
  • Jsi ochotný/ochotná pracovat ve dvousměnném provoze včetně víkendových směn.

Co ti za to nabízíme?

  • Práce na HPP pro úspěšnou společnost, která nepřetržitě expanduje a nabízí mnoho příležitostí.
  • Můžeš být u zrodu velmi důležitého projektu, který může přijít jen jednou za život.
  • Budeš mít příležitost naučit se mnoho přínosného od kolegů z rajhradského distribučního centra, kteří jsou v logistice zběhlí.
  • Motivující systém odměn.
  • Budeš mít přístup k balíčku příjemných benefitů (jako jsou plně hrazené stravenky, Multisport karta, zaměstnanecká sleva na produkty, pravidelné little extras, firemní dopravu zdarma, zdravotní volno, apod.).
  • Pro zajímavější start u nás ti nabízíme náborový příspěvek 30 000 Kč.

Summary

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stará pošta 1025, 664 61  Rajhrad-Rajhrad, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Notino

Pozice je vhodná pro absolventy.

Do you think that this job is the right fit for you?

Let’s meet. We would like to get to know you. Send your CV or insert your linked-in contact.

I’m interested

Other positions in this department