Farmaceutický asistent/ka

Rajhrad

Notino patří k leaderům na trhu v oblasti prodeje parfémů a kosmetiky. Protože spokojený zákazník je pro nás na prvním místě, rádi bychom sortiment našich produktů a služeb zase o něco rozšířili. A právě z toho důvodu hledáme do našeho distribučního centra nového kolegu/ kolegyni, který/á rozšíří tým naší nové lékárny.

Jaká bude tvá pracovní náplň?

  • Postaráš se o příjem léčivých přípravků a následně také o jeho vychystání.
  • Budeš kompletovat léčivé přípravky pro naše klienty do balíčků.
  • Aby byla práce s produkty pro tebe komfortní, čeká tě práce se čtečkou čárových kódů.
  • Dalším tvým úkolem bude inventura naskladněného lékárenského zboží.
  • Budujeme tým, ve kterém skutečně záleží na každém, proto budeš mít prostor podílet se na celkovém nastavení nové lékárny.
  • Tato pozice je spojena s dvousměnným provozem, ranní směna: 8:00-16:15, odpolední směna 11:15-19:30.
  • Maximálně 2x do měsíce tě může čekat nedělní ranní směna.
  • Tvým místem výkonu práce bude distribuční centrum v Rajhradě.

Co od tebe očekáváme?

  • Na tuto pozici je nezbytné vzdělání SOŠ, nebo VOŠ farmaceutického směru.
  • Tato pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Orientaci v oblasti lékárenství a léčiv.
  • Týmového ducha a schopnost táhnout s kolegy vždy za jeden provaz.
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provoze včetně víkendových směn.

Co ti za to nabízíme?

  • Práce na HPP pro úspěšnou společnost, která nepřetržitě expanduje a nabízí mnoho příležitostí.
  • Můžeš být u zrodu velmi důležitého projektu, který může přijít jen jednou za život.
  • Budeš mít příležitost naučit se mnoho přínosného od kolegů z rajhradského distribučního centra, kteří jsou v logistice zběhlí.
  • Motivující systém odměn.
  • Budeš mít přístup k balíčku příjemných benefitů (jako jsou plně hrazené stravenky, Multisport karta, zaměstnanecká sleva na produkty, pravidelné little extras, firemní dopravu zdarma, zdravotní volno, apod.).

Summary

Informace o pozici

Místo pracoviště

Rajhrad

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Notino

Pozice je vhodná pro absolventy.

Do you think that this job is the right fit for you?

Let’s meet. We would like to get to know you. Send your CV or insert your linked-in contact.

I’m interested

Other positions in this department