IT Recruiter - junior

Brno - Londýnské náměstí 881

Notino je evropským leaderem na poli e-commerce v oblasti beauty ve střední a východní Evropě. V současné době působíme online již ve 27 zemích, a můžeme se pochlubit také rozrůstající se sítí kamenných prodejen. Tím naše mise rozhodně nekončí – naopak, chceme se dále zlepšovat, posouvat se dopředu a máme spoustu ambiciózních plánů. Abychom toho mohli společně dosáhnout, potřebujeme rozšířit oddělení našich IT kolegů o další specialisty. Navzdory tomu, že je nás na IT nyní již téměř 200, zdaleka nám to nestačí pro uspokojení potřeb našich externích I interních zákazníků. :-)

A proto hledáme nového kolegu/kolegyni, který nám pomůže řady našich IT kolegů dále rozšířovat – možná jsi to právě Ty !

Pokud máš zapálení pro technologie, víš, co znamená “sourcing” a jak probíhá takový nábor, určitě pokračuj ve čtení. :-)

Co bys měl/a o Notinu na úvod vědět:
• Brněnská firma, která je na trhu 17 let a pyšní se svou flexibilitou a zdravou neformálností.
• Jako milovníka IT tě určitě nadchne, že nevyvíjíme interně jen náš e-shop, ale převážná většina systémů, ve kterých pracujeme, jsou dílem našeho Developmentu a fungují jen díky podpoře našeho interního IT týmu.

Co tě čeká a jaké úkoly bys měl/a na starost?

 • Primárně budeš vyhledávat a komunikovat s našimi potenciálními budoucí kolegy. Půjde o IT specialisty - od Product Ownerů nebo Scrum Masterů, přes React a C#, Developery, až po DevOpsáky, takže se nemusíš bát, že by ses u nás nudil/a.
 • Pokud Tě baví v oblasti sourcingu zkoušet nové věci, budeš se u nás cítit jako ryba ve vodě. Potřebujeme, aby ses snažil/a hledat další možné zdroje, odkud můžeme nové kolegy získat, hrál/a si se způsoby, jak je správně oslovit, a aby ses nebál/a objevovat další a další cesty.
 • Čeká Tě také velmi úzká spolupráce s naší IT Recruiterkou a HR Business Partnerem na různých hiring projektech (akce pro podporu náboru apod.)
 • Staneš se v podstatě „online ambasadorem“ Notina – mnohdy budeš první tváří, se kterou si kandidát Notino spojí.
 • Už dávno nejsme omezeni jen na brněnský trh, ale díky našim pobočkám v Ostravě i v Olomouci, a také díky rozšiřující se možnosti remote spolupráce, lovíme i v “mimobrněnských” vodách.

Koho hledáme a co bys měl/a umět?

 • Měl/a bys mít už zkušenost z pozice Talent sourcera a znát různé searchovací tooly. Není nutné, abys měl/a praxi přímo v pozici recruitera – jsme připravení tě recruiterské “řemeslo” naučit, ale potřebujeme, abys už měl/a nějaký ten základ – tedy abys věděl/a, jak jít na úspěšný search.
 • Baví tě systematická práce, vyhledávání dat, zkoušení různých cest - jinými slovy, detektivní práci si docela užíváš.
 • Nemusíš mít detailní znalost všech IT technologií, ale měl/a by ses aspoň trochu orientovat v IT světě a mít o technologie přirozený zájem. Pokud navíc sleduješ trendy v technologických a e-comm firmách a udržuješ si přehled o lokálním IT trhu práce, a nadto ještě znáš pojmy jako backend, frontend, .NET, Scrum, bude to pro tebe velká výhoda.
 • Neměla by ti chybět kreativita a proaktivita– bude se ti hodit, abys mohl/a vymýšlet, kde ještě a jakými způsoby získat IT odborníky do Notina. Hledáme někoho, kdo se snaží porozumět lidem v IT a nebojí se k náboru přistupovat tak, jak to ještě třeba nikoho nenapadlo.
 • Dost se ti bude hodit také notná dávka houževnatosti. Nebudeme lhát, IT nábor je náročná disciplína a je důležité, aby ses ve svém úsilí nenechal/a odradit pár neúspěchy .
 • Je pro nás důležité, aby ses chtěl/a dál učit, posouvat a vzdělávat – my v Notinu jsme přesvědčení, že kde je vůle, tam je i cesta. Novému kolegovi/kolegyni všechno rádi vysvětlíme a ukážeme, ale potřebujeme vidět, že naše úsilí padá na úrodnou půdu.
 • K tomu všemu bys měl/a být schopný/á komunikovat v angličtině, alespoň písemnou formou. Plánujeme rozšířit nábor i mimo ČR, takže se ti to bude hodit pro komunikaci s kandidáty ze zahraničí.

Who will you work with?

Peťa Šoltésová

Who will you work with?

Peťa Šoltésová

IT recruiter

„What I really enjoy about working as an IT recruiter is the help and support I receive from my IT colleagues - they are always willing to advise and discuss about how we can improve our recruitment process.“

„What I really enjoy about working as an IT recruiter is the help and support I receive from my IT colleagues - they are always willing to advise and discuss about how we can improve our recruitment process.“

A co u nás najdeš ty ?

 • Především příležitost uplatnit své schopnosti a znalosti a dále je rozvíjet.
 • Možnost spolupracovat s řadou inspirativních lidí - z IT i HR.
 • Proměnlivou pracovní náplň – nudit se u nás rozhodně nebudeš a stereotyp taky moc nehrozí.
 • Neformální a velmi otevřené pracovní prostředí a k tomu fakt skvělou partu lidí v HR týmu – jsme profíci, ale umíme se spolu taky zasmát a navzájem se podržet.
 • Řadu firemních benefitů a také zaměstnanecké akce (sportovní den, letní grilovačka a vánoční super-večírek).
 • V neposlední řadě také práci ve velmi moderním a komfortním prostředí - ale tomu neuvěříš, dokud se nedojdeš podívat. :-)

Zaujali jsme Tě ? Tak klikni na tlačítko "mám zájem" a pošli nám co nejdříve své CVčko nebo odkaz na LinkedIn. Budeme se těšit !

Summary

Informace o pozici

Místo pracoviště

Londýnské náměstí 881/6, 639 00  Brno-Štýřice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Notino

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Do you think that this job is the right fit for you?

Let’s meet. We would like to get to know you. Send your CV or insert your linked-in contact.

I’m interested

Other positions in this department